Search

En ince filmler için bile yapay zekayla Kusursuz Sızdırmazlık

Onay Damgamız 5 yıldızlı paketinizde!

OMRON'un Kusursuz Sızdırmazlık Çözümü ile hızı artırın, filmi değiştirin, sıcaklığı kontrol edin, atığı azaltın ve ürününüzün ömrünü uzatın!

Paketleme hattınızın gerçek bir yıldız olmasını istiyor musunuz? Ardından filmin farklı derecelerindeki sorunları, ısı tutarsızlıkları nedeniyle hatalı damgalamayı, yanlış okunan sıcaklıkları, üretim hattındaki kusurları veya optimum hıza ulaşamayan bir hattı engellemek isteyebilirsiniz. Rakiplerinizin önüne geçmeniz için dikey ve yatay form doldurma ve sızdırmazlık uygulamalarına yönelik 5 yıldızlı Kusursuz Sızdırmazlık Çözümü sunuyoruz. OMRON’un Kusursuz Sızdırmazlık Çözümü ile hızı artırın, filmi değiştirin, sıcaklığı kontrol edin, atığı azaltın ve ürününüzün ömrünü uzatın!

Damga çene sıcaklığının tam kontrolü ve yapay zeka ile atığı en aza indirin

Yatay/dikey akış sarma makinelerinde film ve gıda atıklarını azaltın

Doğru sıcaklığı ölçün ve kontrol edin
Yeni özel E52-2 sensörlerimizi kullanarak tam ölçümler için damga çene yüzeyinin yakınındaki sıcaklık sensörünü bulun.

PID performansını yapay zeka ile son derece tutarlı tutun
E5_D ve NX-TC sıcaklık kontrolörlerimizdeki Otomatik Filtre Ayarlama Fonksiyonumuz, damga çene yüzeyi sıcaklık avını bastırarak tutarlı bir yüksek sıcaklık kontrolü performansı sunar.

Üretimi artırın ve makine duruş durumlarını proaktif olarak çözün

Makine hareketiyle senkronize PID sıcaklık kontrolü

Doğrudan güç kontrolü FB (NX PLC’de) ve ön artırma fonksiyonu (NX-TC kontrolörde), damga çenesi sıcaklığını kısa süre sonra ortaya çıkacak düşüşe hazırlamak için makine başlatma sinyalini kullanır ve makinenin hareketiyle senkronize şekilde bu değeri önceden telafi eder.


  • Daha yüksek makine performansı
  • Yüksek teknolojili paketleme malzemelerine hazır
  • Sıcaklık avını en aza indirmek için artık manuel PID değeri ayarı gerekmez
  • ProfiNet, Ethernet-IP ve EtherCAT fieldbus desteği sayesinde daha kolay entegrasyon

Müşteri referansları

Martini, %10 daha hızlı paketleme ve kusursuz sızdırmazlık kalitesi elde etti.

OMRON’un Sysmac makinesi ve NX-TC sıcaklık kontrolörleri sayesinde.

Film değişimi için duruş yok. Martini’nin yeni HFFS (Yatay Form, Doldurma ve Damgalama) sistemi, hem üretimi %10 hızlandırıyor hem de makinenin durmasına gerek kalmadan ambalaj filmlerinin otomatik olarak değiştirilmesini, atık miktarının azaltılmasını ve zaman kazanılmasını sağlıyor. Bu başarıda Martini’nin son derece popüler MLV130 sistemindeki iki ayrı kontrolörün yerine birleşik kontrol sunan OMRON’un yeni tekli NJ501-1400 Sysmac Makine Kontrolörünün de rolü var. Yeni sistemde çift sızdırmazlık kafası, Uzun Bekleme profili ile hızlı ve hassas tartım için volümetrik dozajlama ünitesi bulunuyor.