Search

Hakkımızda

Omron Türkiye Yetkili Bayi Girişim Otomasyon

Girişim Otomasyon 12 Yıllık sektör tecrübesi ile işinde uzman kadroları genç dinamik yapısı ile dünyanın önde gelen teknolojik ürünler üreten firmaları ile ortaklaşa donanım ve yazılım ürünlerini birleştiren son teknoloji otomasyon çözümlerinin sağlanmasına odaklanmıştır.

Sağladığımız teknoloji aslında hikâyenin sadece yarısı. Gerçek değer kim olduğumuzda ve neler bildiğimizde. Biz sadece bir otomasyon ürün sağlayıcısı değiliz.

Müşterilerimizin tam olarak neye ihtiyacı olduğunu anlamaya ve tüm müşterilerimizin beklentilerini aşan rakipsiz düzeyde proje öncesi ve sonrası destek sunmaya kararlıyız. 

Bilgi birikiminin ve teknik bir partnerliğin iyi bir hizmet ile bir projenin başarısı için hayati önem taşıdığına inanıyoruz. Partneri olduğumuz Omron, ürün portföyünün her biri hakkındaki bilgimiz, bizi gerçekten ayıran şeydir ve en zorlu uygulamalarda bile pratik tavsiyeler sunmamızı sağlar.

İşbirliği

İşletmelerin güvenebileceğiniz bir ortağa sahip olması çok önemlidir.

Basit donanımdan eksiksiz anahtar teslim çözümlerine kadar geniş bir otomasyon ürün yelpazesi sunsak da, bizi benzersiz kılan işbirlikçi yaklaşımımızdır. Müşterilerimiz, teknolojilerini, verimliliklerini, kalitelerini ve güvenliklerini geliştirirken, aynı zamanda maliyetlerini ve birçok sektörde risklerini azaltmalarına yardımcı olduğumuz için bizimle partner olmaya devam ederler. İster Üretici, Pano Üreticisi, Sistem Entegratörü veya Makine Üreticisi olun; gelecekteki tüm mühendislik gereksinimleriniz için bizleri güvenilir otomasyon teknoloji ortağınız olarak kabul edin.